Pohjois-Karjalan Yrittäjät | Suomen yrittäjät
Yhteystiedot

Joensuun Yrittäjät ry

Linnunlahdentie 2. talo 4b, 2. krs.

80110 JOENSUU

http://joensuu.pkyrittajat.fi

y-tunnus 0415197-3


Joensuun Yrittäjät ry on paikallinen yrittäjäyhdistys, johon kuulumalla olet samalla mukana Pohjois-Karjalan Yrittäjien ja Suomen Yrittäjien toiminnan piirissä. Järjestöömme kuuluu yli 110 000 yritystä Suomessa - Joensuussa jäsenyrittäjiä on noin 1100.

Toimimme yksityisten yritysten ja yrittäjien edunvalvontaelimenä osallistumalla yhteiskuntavaikuttamiseen ja yrittämisen olosuhteiden kehittämiseen.


 

Toiminnanjohtaja / hallituksen sihteeri

Riku Tapio.jpg

Riku Tapio

Joensuun Yrittäjät ry

050 340 5550

riku.tapio@yrittajat.fi

 

 

 

Puheenjohtaja

Kouvalainen Perttu.jpgPerttu Kouvalainen

Funmedia Oy, Fabrik Oy

0400 570 270

perttu@fabrik.fi


 


Varapuheenjohtaja

Kekäle-Joensuu-1200px-Hallitus-22.jpgJoonas Kekäle

Kekäle Oy

0500 964 350 

joonas.kekale@kekale.fi

 

 


Varapuheenjohtaja

Giray Ali.jpeg

Ali Giray

Arife Oy

0400 273 425

ali.giray@joensuuntulkkikeskus.fi

 

 

 

minna.jpg

Minna Perttilahti

Itä-Suomen Siivouspalvelu Oy

0500 462 799

Posti@itasuomensiivouspalvelu.fi

  

 

 

pekkan.jpgPekka Nuutinen

Josek Oy

0400 679 554

pekka.nuutinen@josek.fi

 



natunen.jpg

Miika Natunen

Suomen rakennusterveyspalvelu Oy

040 353 2220

miika.natunen@srtp.fi

 

 


2017-01-23-PHOTO-00000008.jpgJussi Hurskainen

Arcusys Oy

050 087 9417

jussi.hurskainen@arcusys.fi




Jarmo Laine2015.jpegJarmo Laine

CrossFit Paja

040 751 3042

jarmo@arctictrainers.fi 

YHTEYSTIEDOT

Joensuun Yrittäjien vastuuhenkilöiden yhteystiedot


Yrittäjien neuvontapalveluiden

yhteystiedot löydät täältä: 

www.yrittajat.fi/neuvontapalvelut

Ota yhteyttä

Riku Tapio

Joensuun Yrittäjät ry 

Puh. 050 340 5550

Linnunlahdentie 2, 80110 Joensuu

riku.tapio@yrittajat.fi

Facebook